пʼятниця, 21 лютого 2025 р.

 

Сьогодні ми відзначали День рідної мови. Це був цікавий день, наповнений знаннями та творчістю. Ми обговорили, чому важливо знати і берегти рідну мову, як вона допомагає зберігати культуру та об'єднувати людей.

Учні продемонстрували свої знання під час онлайн-вікторини, де всі активно відповідали на запитання та показали чудові результати!

Також ми створили "хмару слів" за допомогою сервісу WordArt, де кожен учень обрав слова, які характеризують мову.

Тож  вивчаймо і зберігаймо рідну мову!




середа, 19 лютого 2025 р.

 


Запрошуємо приєднатися до опитування для нашого проєкту eTwinning  "Мозаїка ШІ".  За результатами оберемо визначні місця Полтавщини, які представимо у проєкті.

https://forms.gle/vHHVYspBHcrwiX3k8 





вівторок, 11 лютого 2025 р.

    День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю. Цей унікальна можливість для проведення заходів з безпеки онлайн разом зі всім світом . Традиційно ми відзначаємо цей день разом з нашими партнерами у міжнародних проєктах eTwinning.


У проєкті «PLANT A TREE!» ми переглядали і обговорювали «Книгу правил безпечного Інтернету», яку створили, працюючи у міжнародній команді, та відповідали на питання вікторини, за успішне проходження якої учні отримували сертифікати.      


     
Разом з учасниками проєкту «AI MOSAIC» ми грали у гру Kahoot та малювали постер. Вітаємо переможців у грі : Мар’яну, Аню та Марійку.


Book titled '.'Read this book made on StoryJumper

субота, 1 лютого 2025 р.

Міжнародний проєкт eTwinning  

«AI MOSAIC» 

(" Мозаїка штучного інтелекту")

Ми раді оголосити про старт нового міжнародного проєкту eTwinning під назвою "ШІ мозаїка". Цей проєкт об'єднає учнів з різних країн для спільної роботи над застосуванням штучного інтелекту (ШІ). 

Засновниками проєкту є учителі з Туреччини (Serhat Kabaiş)  та України (Наталія Олефіренко). Учасники матимуть змогу дослідити можливості ШІ, навчитися використовувати його інструменти .

Ми вже виконали перше завдання: на основі складених текстів про себе (українською і англійською мовами) за допомогою різних програм ШІ згенерували наші аватари.

Приєднуйтеся до нас у цій захоплюючій подорожі у світ        штучного інтелекту!